Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild med segelbåt, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 45x63 cm