Hummel, relief, Goebel

Hummel, relief, Goebel
Hummel, relief, Goebel
Hummel, relief, Goebel
Hummel, relief, Goebel
Hummel, relief, Goebel
Hummel, relief, Goebel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

MARIA HUMMEL, relief, keramik, för Goebel, 1950-tal, signerad på framsidan MI HUMMEL, präglad siffra 140, diligens, ca 11,5 x 17,5 cm

514037

2018-01-18