Matbord gustaviansk stil

Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, 3 illägskivor á 48, höjd ca 73, diameter 105 cm

Brukslitage

514038

2018-01-18