Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, 3 illägskivor á 48, höjd ca 73, diameter 105 cm
Brukslitage
514038
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här