Fällstol

Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol
Fällstol

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLSTOL, efter Hans J Wegner "Folding chair", bok, snörat ryggstöd samt sits

Snörningen med slitage, smärre ytskador

514041

2018-01-18