Slaglåspistoler

Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER 2 st., dubbelpipiga, 1800-talets andra hälft, längd ca 20 cm

slitage

514049

2018-01-18