Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Isbjörn, signerad Lars Jonsson, 41/310 , färglitografi, bladmått ca 55x80 cm

514051

2018-01-18