Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 2334, formgiven 1920-tal, mässing
Skärmar med slitage
514056
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här