Vägglampor Josef Frank

Vägglampor Josef Frank
Vägglampor Josef Frank
Vägglampor Josef Frank
Vägglampor Josef Frank

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 2334, formgiven 1920-tal, mässing

Skärmar med slitage

514056

2018-01-18