Nikolai Avenirovich Shabunin, Art school interior
Klubbat för:
68 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
NIKOLAI AVENIROVICH SHABUNIN (Ryssland, 1866-1907): Interiör från konstskola, signerad och daterad 1906, olja på duk fäst på pannå, 80,5x116 cm
Olja på duk fäst på pannå, hål, smärre färgbortfall
514057
2018-01-18