Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, Yongzheng (1723-1735), "Clair de Lune", botten med märke, diameter ca 15 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling, Gustaf Otto Wallenberg
Omfattande sprickor, nagg
514058
2018-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här