Golvur i furu

Golvur i furu
Golvur i furu
Golvur i furu
Golvur i furu
Golvur i furu
Golvur i furu
Golvur i furu
Golvur i furu

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, furu, 1700-tal, bemålad urtavla, höjd 212 cm

lod och pendel finns, nyckel saknas, slitage, kompletterat

514064

2018-01-18