Karin Granqvist Salar av röster

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARIN GRANQVIST (född 1965): "Salar av röster", signerad och daterad på baksidan Karin Granqvist 2005, olja på duk, ca 80x50 cm.

514070

2018-01-21