Ingegerd Råman

Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGEGÄRD RÅMAN, vas, signerad Skruf Råman, koboltsblå med förgylld kant samt Tre kronor, höjd 21 cm

514072

2018-01-18