Ulf Rollof bivax

Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax
Ulf Rollof bivax

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ULF ROLLOF (född 1961): Livbåt, väggskulptur, signerad och daterad -90 på baksidan, 17/30, mexikanskt bivax, längd ca 49 cm

514074

2018-01-28