Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ULF ROLLOF (född 1961): Livbåt, väggskulptur, signerad och daterad -90 på baksidan, 17/30, mexikanskt bivax, längd ca 49 cm
514074
2018-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här