Inge Schiöler Landskapsmotiv

Inge Schiöler Landskapsmotiv
Inge Schiöler Landskapsmotiv
Inge Schiöler Landskapsmotiv
Inge Schiöler Landskapsmotiv
Inge Schiöler Landskapsmotiv
Inge Schiöler Landskapsmotiv

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Landskapsmotiv, signerad Schiöler, olja på duk, ca 40,5x44,5 cm

Troligen från 1920-talets andra hälft.

514075

2018-01-18