Lars Norrman färglitografi

Lars Norrman färglitografi
Lars Norrman färglitografi

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Nakenakt på båt, signerad Lars Norrman, 360/360, färglitografi, bildmått ca 43x65 cm

I mapp

514082

2018-01-18