Märklin ånglok TT 800

Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800
Märklin ånglok TT 800

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN ÅNGLOK TT 800, spår Ho, 1950-tal, märkt "86197"

Skador: lack och plåtskador

514083

2018-01-18