Lars Norrman färglitografi

Lars Norrman färglitografi
Lars Norrman färglitografi

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Modell utför toilette, signerad Lars Norrman, HC, färglitografi, bildmått ca 44x60 cm

I mapp

514085

2018-01-18