Collier silver

Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

COLLIER, silver, 6 fasettslipade ljusa safirer totalt ca 8,00 ct samt mindre fasettslipade vita safirer, carmosémodell, längd 41 cm, vikt ca 24,4 g

Fertalet stenar med skador, hack och fasettslitage

514092

2018-01-20