Kaffekanna silver

Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, silver, 1900-talets första hälft, art deco, importstämplar, handtag i svartlackerat trä, höjd ca 21 cm, vikt ca 402 g

514093

2018-01-18