Bordslampa 1900-talets mitt

Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt
Bordslampa 1900-talets mitt

Såld för:

Osåld

Utropspris

150 EUR

BORDSLAMPA, metall, 1900-talets mitt, höjd 43,5 cm

Slitage.

514109

2018-01-25