Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
500 EUR
ALVAR AALTO, byrå och spegel, 1930-tal, vitmålade, bär tillverkarens stämpel, spegelns mått ca 120x50, byråns mått höjd ca 67, 79x48 cm
Ställvis smärre slitage och färglossning.
514111
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här