Alvar Aalto byrå och spegel

Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel
Alvar Aalto byrå och spegel

Såld för:

380 EUR

Utropspris

500 EUR

ALVAR AALTO, byrå och spegel, 1930-tal, vitmålade, bär tillverkarens stämpel, spegelns mått ca 120x50, byråns mått höjd ca 67, 79x48 cm

Ställvis smärre slitage och färglossning.

514111

2018-01-25