Darmarbetsbord

Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord
Darmarbetsbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, sengustaviansk, fanerad med mahogny, kandelerade ben, nyckel skylt i mässing, låda i sarg, höjd ca 77, 44x43 cm, nyckel finns

Slitage, srickor, lagningar

514126

2018-01-19