Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLOF ARÉN (1918-2003): "Stockholmsvinter", signerad Olof Arén, olja på duk, ca 79x100 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
514143
2018-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här