Olof Arén Stockholm

Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm
Olof Arén Stockholm

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLOF ARÉN (1918-2003): "Stockholmsvinter", signerad Olof Arén, olja på duk, ca 79x100 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

514143

2018-01-19