Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT HEGETHORN (1925-1999): Blomsterstilleben med fönsterutsikt, signerad B Hegethorn, olja på duk, ca 80x64 cm
Duklagningar
514144
2018-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här