Bengt Hegethorn oljemålning

Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning
Bengt Hegethorn oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT HEGETHORN (1925-1999): Blomsterstilleben med fönsterutsikt, signerad B Hegethorn, olja på duk, ca 80x64 cm

Duklagningar

514144

2018-01-19