Rolf Hanson komposition

Rolf Hanson komposition
Rolf Hanson komposition

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 13/45, färgetsning, bildmått 110x94 rammått 145x126 cm

bladet löst i ram

514146

2018-01-20