Lars Stenstad gouacher

Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS STENSTAD (1921-2014): (2), "Den osannolika solnedgången I" samt "Stilla dag II", signerade Stenstad, gouacher, 17,5x20 resp 21x17 cm

PROVENIENS: Liljevalchs, "Vattenlandskap", 1990, katnr. 195 resp 197

514150

2018-01-20