Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
NAEMI ERIKSSON (1920-2002): Flicka vid blommande träd, signerad Naemi Eriksson, olja på pannå, ca 77x61 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
514171
2018-01-20