Naemi Eriksson oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Nionde timmen", signerad Naemi Eriksson, olja på pannå, ca 54x45 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
LITTERATUR: Avbildad i "Naemi Eriksson, flickan i blomman", Kerstin Ostwald, sid 13
Kuntoraportti
514174
Päivämäärä:
2018-01-20