Christian Berg litografi

Christian Berg litografi
Christian Berg litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Prisma Komposition", signerad och daterad Christian Berg 1973, 71/99, färglitografi, 40x20 cm

514185

2018-01-18