Naemi Eriksson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NAEMI ERIKSSON (1920-2002): Pojke med flöjt, signerad och daterad Naemi Eriksson -89, olja på duk, ca 79x62 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
Smärre ytskador
514186
2018-01-20