Hans Hedberg vas

Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas
Hans Hedberg vas

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS HEDBERG, golvvas, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i grönt och gult, signerad, höjd ca 71 cm

mynningen invändigt med smärre glasyrnagg

514199

2018-01-19