Andreas Wargenbrandt

Andreas Wargenbrandt
Andreas Wargenbrandt
Andreas Wargenbrandt
Andreas Wargenbrandt
Andreas Wargenbrandt
Andreas Wargenbrandt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst i svart, gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2008, höjd 34 cm, längd 32 cm

514201

2018-01-19