Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
CHRISTINA SNELLMAN (1928-2014)
Blomsterstilleben
Signerad och daterad 1963, olja på duk 100x50 cm.
514220
2018-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här