Zoia, oljemålning

Zoia, oljemålning
Zoia, oljemålning
Zoia, oljemålning
Zoia, oljemålning
Zoia, oljemålning
Zoia, oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZOIA, Krukovskya Lagerkrans,Tunis, olja på pannå, signerad Zoia 1933, 41x33 cm

Färgbortfall

514223

2018-01-19