Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZOIA, Krukovskya Lagerkrans,Tunis, olja på pannå, signerad Zoia 1933, 41x33 cm
Färgbortfall
514223
2018-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här