Slagbord furu

Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, sargen med lådor och skåp, höjd ca 76, 106x62, total längd 197 cm

Sannolikt senare underrede, sprickor, slitage

514229

2018-01-22