Vicke Lindstrand Kosta selterglas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, selterglas, 18 st, "S:t Erik", Kosta, 1900-talets andra hälft, dekor av kungahuvuden och texten "S:t Erik STOCKHOLM", höjd ca 7,5 cm

Ett glas med litet kantnagg medföljer

514247

2018-01-19