Vicke Lindstrand Kosta selterglas
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, selterglas, 18 st, "S:t Erik", Kosta, 1900-talets andra hälft, dekor av kungahuvuden och texten "S:t Erik STOCKHOLM", höjd ca 7,5 cm
Ett glas med litet kantnagg medföljer
514247
2018-01-19