Bordsuppsatser
Klubbat för:
8 800 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
BORDSUPPSATSER, 1 par, 1800-tal, empire, Frankrike, förgylld brons, höjd ca 19,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, skador
514259
Päivämäärä:
2018-01-19