Torolf Engström oljemålning

Torolf Engström oljemålning
Torolf Engström oljemålning
Torolf Engström oljemålning
Torolf Engström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOROLF ENGSTRÖM (1909-1987): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1945, olja på pannå, ca 84x68 cm

514276

2018-01-19