Servingsbord

Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord
Servingsbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBORD, 1900-talets första hälft, glas och mässing, löstagbar bricka, fällbara klaffar, höjd ca 75, 55x35 cm

ett klafffäste saknas, slitage, skador

514280

2018-01-19