Kopp med fat Wien

Kopp med fat Wien
Kopp med fat Wien
Kopp med fat Wien
Kopp med fat Wien
Kopp med fat Wien
Kopp med fat Wien
Kopp med fat Wien
Kopp med fat Wien

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPP med FAT, Wiren, empire, målad dekor delvis förgylld, höjd inkl fat 7,5 cm

Ytslitage

514285

2018-01-19