Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand 1900-talets början, porslin, signerad Rörstrand N, höjd 28 cm, ask med skadat lock medföljer diameter 16 cm
Zustandsbeschreibung
514289
2018-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner