Nils Emil Lundström vas

Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas
Nils Emil Lundström  vas

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand 1900-talets början, porslin, signerad Rörstrand N, höjd 28 cm, ask med skadat lock medföljer diameter 16 cm

Zustandsbeschreibung

514289

2018-01-19