Kuverttallrikar silver GAB

Kuverttallrikar silver GAB
Kuverttallrikar silver GAB
Kuverttallrikar silver GAB
Kuverttallrikar silver GAB
Kuverttallrikar silver GAB
Kuverttallrikar silver GAB

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 1 par, silver, GAB, Stockholm 1940-tal, brättet med dekor av vågband i relief, diameter ca 33 cm, vikt ca 1530 g

Smärre slitage, repor

514299

2018-01-19