Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, EA 9(10, färgetsning, ca 37,5x49 cm

514334

2018-01-19