Hämtare samt hink i koppar

Hämtare samt hink i koppar
Hämtare samt hink i koppar
Hämtare samt hink i koppar
Hämtare samt hink i koppar
Hämtare samt hink i koppar
Hämtare samt hink i koppar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄMTARE, HINK, 1800-tal, koppar och smide, märkta ABB resp. JEB, höjd 25-27 cm

Bucklor

514362

2018-01-19