Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÄMTARE, HINK, 1800-tal, koppar och smide, märkta ABB resp. JEB, höjd 25-27 cm
Bucklor
514362
2018-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här