Paul Kedelv skålar Coquille samt Sven Palmkvist

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL KEDELV, skålar, 6 st, "Coquille", SKÅL, Orrefors, Palmqvist, 1950/60-tal, de 6 signerade Flygsfors och daterade, underfång, höjd 4,5-16 cm

Undersidor med slitage

514366

2018-01-19