Bordslampor Tranås Stilarmaturer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRANÅS STILARMATUR, bordslampor, 1 par, 1970-tal, metall och konstmassa, total höjd ca 89 cm

En skärm saknar lock, smärre ytskador

514367

2018-01-20