Ulfers sideboard i teak
2018-01-19
514390
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard, 1960-tal, teakfanér, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd 85, 183x42,5 cm
Burksslitage, märken, fläckar