Ulfers sideboard i teak

Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak
Ulfers sideboard i teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard, 1960-tal, teakfanér, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd 85, 183x42,5 cm

Burksslitage, märken, fläckar

514390

2018-01-19